Beğendiklerime ekle

Ada Beach Hotel

Girne, Kıbrıs’ta yarım pansiyon konaklamalı 3 yıldızlı denize sıfır Kıbrıs oteli

Bu Kıbrıs oteli doğal güzelliklerin ve tarihi kalıntıların birbirleriyle kaynaştığı Girne’de, yeşilliklerin arasında yer almaktadır.

Girne’nin en güzel sahilinde bulunan bu Kıbrıs Ada oteli çocuklu aileler ve sakin bir tatil arayanlar için ideal bir konumdadır.

Ada Otel Girne tatilinizi zevkle geçirebileceğiniz ideal bir dinlenme yeridir. Kıbrıs Otelleri ekibi, size, yaz aylarında Kıbrıs’a özgü yabani orkidelerin yetiştiği, el değmemiş eşsiz doğal güzellikler ve Akdeniz’in mavi suları arasında yer alan bu Kıbrıs Girne otelini önermektedir.

Bu Kıbrıs oteli tatiliniz süresince eğlencenizi doruk noktasına çıkaracak ve çeşitli su sporlarını gerçekleştirebileceğiniz imkânlar sunmaktadır.

Ayrıca, Ada Otel'deki tatiliniz süresince otelin Kuzey Kıbrıs’ın koylarına düzenlediği turlara katılabilirsiniz ve Akdeniz’in masmavi sularında karetta karettalar ile yüzme şansına kavuşabilirsiniz.

Sanatçı Programı

Ada Beach Hotel için belirlenmiş herhangi bir sanatçı programı bulunmamaktadır.

Otel Özellikleri

Konsept
Bu Kıbrıs Girne otelinde yarım pansiyon konsepti uygulanmaktadır. Sabah ve akşam yemekleri açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Havuz & Plaj
Otelin denize sıfır özel plajı ve iskelesi mevcuttur. Bu Kıbrıs otelinde ayrıca sauna, hamam, açık havuz ve çocuk havuzu mevcuttur.
Genel
Bu Kıbrıs oteli 5 deluxe ve 6 adet süit olmak üzere toplam 76 odadan oluşmaktadır. Süit ve deluxe odalarda banyoda jakuzi bulunmaktadır. 1 adet özürlü odası mevcuttur. 22 oda twin bed, 54 oda french bed içerirken, 21 oda balkonludur.
Aktiviteler
Bu Kıbrıs otelinin hizmete sunduğu kanon, jet ski, muz, deniz bisikleti, gibi hizmetler ile tatilinizi sadece deniz ve güneş ile sınırlamayacaksınız. Otel ayrıca Akdeniz mavi sularında özel bot turları, hafta sonu turları düzenlemektedir.

Haritada Konumu