Beğendiklerime ekle

Bella View Art Boutique Hotel

Girne, Kıbrıs’ta yarım pansiyon konaklamalı 4 yıldızlı Kıbrıs oteli

Bella View, Kıbrıs'ın sunduğu en güzel konaklama yerlerinden biridir.

Beş Parmak Dağ eteklerinde, Bellapais Köyü'nin hemen altında yer alan Bella View Art Butik Hotel, Kıbrıs'ın Kuzey Sahili ve muhteşem gün batımı manzarasına sahiptir. Küçük ama çok şık otel, dünya standartlarında bir otelin olanaklarıyla 40 adet lüks ve zevkli bir şekilde tasarlanmış otel odalarına sahiptir.

Sanatçı Programı

Bella View Art Boutique Hotel için belirlenmiş herhangi bir sanatçı programı bulunmamaktadır.

Otel Özellikleri

Konsept
Bella View, tarihi limanı ve berrak mavi Akdeniz ile Girne şehrine bakan muhteşem manzaralara sahiptir. Lüks Bella View Hotel'e girdiğinizde, ilk izleniminiz hoş bir yer olmasıdır. Yağlı boya ile yapılmış tablolar duvarları zarifçe süslemektedir. Geleneksel tarz oturma odası hem sıcaklık hem de huzur verir. Kuzey Kıbrıs'ta bir tatil planlıyorsanız ve Kıbrıs'ın misafirperverliğiyle birlikte lüks sunan bir otel arıyorsanız, aramanız burada bitiyor.
Genel
12. Yüzyıl Bellapais Manastırı'na çok yakın olan Bella View Art Butik Hotel, dağların, tarihi kalelerin, manastırların, yerel şehirlerin ve kasabaların yürüyüş parkurlarına ve diğer birçok etkinliğe bir kaç dakika uzaklıktadır. Otelin güzel terasları Akdeniz ve Girne şehri manzaralıdır.
Aktiviteler
Restoran,Bar,Havuz,,Masaj (istek üzerine), Mini Golf ve Driving Range, Outdoor Bowling.
Çocuklar için
Bella View'in hedef müşterisi huzur dolu bir tatil hedefleyen yetişkinlerdir. Bu açıdan gelecek misafirlerimize 10 yaşın altındaki çocukları getirmemelerini rica ederiz. Rezervasyon esnasında gerekli dikkat gösterilmelidir. SADECE YAZ MEVSİMİ İÇİN

Haritada Konumu