Beğendiklerime ekle

Pia Bella Hotel

Girne, Kıbrıs’ta yarım pansiyon konaklamalı 4 yıldızlı casinosu olan Kıbrıs oteli

Tarihi Girne limanına bir yürüyüş mesafesi kadar yakın olan bu Kıbrıs Pia Bella Oteli yeşil, geniş bir bahçede konumlu olmaktadır.

Girne’deki dükkânlara yakınlığı ve 5 kilometreden az bir mesafede olan plaj, sizlere ayrı bir avantaj sunmaktadır.

Bu Kıbrıs otelinde tek kişilik odalar da dâhil olmak üzere, çiftler ve aileler için dekore edilmiş odalar, sizlere tatiliniz süresince keyifli zaman geçirecek şekilde tasarlanmıştır.

Kıbrıs Otelleri ekibi, elemanlarının profesyonelliği ve standart üstü hizmetleri ile gurur duyan bir anlayışa sahip bu dört yıldızlı Girne otelini size önermektedir.

Pia Bella Otel, yüksek servis kapasitesine sahip dört adet yemek hizmetini veren restorana sahiptir: Ana Restoran, The Terrace, The Annex ve ayrıca a la carte 'The Mezzanine' Restoran.

Sanatçı Programı

Pia Bella Hotel için belirlenmiş herhangi bir sanatçı programı bulunmamaktadır.

Otel Özellikleri

Konsept
Dört yıldızlı bu Girne Pia Bella Otelde yarım pansiyon konsepti uygulanmaktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Havuz & Plaj
Plaja 5 km mesafede olan bu Kıbrıs otelinde tatiliniz süresince iki açık havuzun tadını çıkarabilirsiniz ve çocuklarınız da çocuk havuzundan faydalanabilmektedir.
Genel
3 bina ve 144 odadan oluşan ve 15.000 m2’lik bir alana kurulmuş olan bu Kıbrıs Girne otelinde standart, superior, lüks, engelliler için özel oda ve birbirleriyle bağlantılı odalar bulunmaktadır.
Aktiviteler
Spora meraklıysanız, bu Kıbrıs Girne otelinde tatiliniz süresince faydalanabileceğiniz bir profesyonel çim futbol sahası ve ayrıca suni çim futbol sahası bulunmaktadır. Ayrıca bilardo, dart, masa tenisi, langırt gibi aktivitelerle zevkli anlar geçirebilirsiniz, otelin barlarından birinde içkinizi yudumlayabilir, kışın şömineli okuma alanında kitabınızı okuyabilir ve tatiliniz süresince dinlenebilirsiniz.

Haritada Konumu