Beğendiklerime ekle

Grand Center Boutique

Girne, Kıbrıs’ta oda kahvaltı konaklamalı 3 yıldızlı Kıbrıs oteli

Fransız balkonlu Grand Center Boutique Otel'imizde odalarımız dağ ve şehir merkezi manzaralı olup güne şehrin deniz kokusuyla uyanabilirsiniz. Odalarımızda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Otel kompleksi ve altyapının tümünün inşaatında üst düzeyde lüks malzeme, kaliteli işçilik kullanılmış olup; estetik değerler, doğaya uyum ön planda tutularak sağlıklı bir çevre anlayışıyla tasarlanmış.

Sanatçı Programı

Grand Center Boutique için belirlenmiş herhangi bir sanatçı programı bulunmamaktadır.

Otel Özellikleri

Konsept
Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Genel
Sabah kahvaltısı: Kahvaltılarımız 08. 00 ile 10. 00 arası Türk usulü İngiliz tarzı ve özel toplantılar ve yoğun dönemlerde açık büfe olarak sunulmaktadır. Ayrıca usta aşçılarımızla leziz seçeneklerimiz de tercihinize göre hazırlanmaktadır. Otelin terasında içeceklerinizi yudumlarken, günbatımının keyfini çıkarabilirsiniz veya Ala Carte restaurant seçebilirsiniz.
Aktiviteler
Kuzey Kıbrıs'ın kalbi Girne'nin en güzel yerinde konumlanmış olup mevkii bakımından şehrin tam merkezine inşa edilmiştir. Otelimiz, arabayla Ercan Havalimanına 40 dakika, Lefkoşa Merkeze Yarım Saat, St. Hillarion Kalesine 15 dakika mesafede olup yürüyerek, Girne Kalesi, Girne yat limanı ve şehir merkezine 2–3 dakika uzaklıktadır. Aynı şekilde çarşı merkezindeki Casinolara da yürüme mesafesiyle 2–3 dakikadır.
Çocuklar için
Istediğiniz takdirde bebek yatağı ilave edebiliyoruz.

Haritada Konumu