Villakolik markası

Villakolik markası, 100% müşteri memnuniyeti, 23 yıllık tecrübesi ve kaliteli kiralık ev portföyü ile Kıbrıs’ta tatil evi kiralamak isteyenlerin birinci tercihi olmuştur.

KıbrısOtelleri.com ile Villakolik markası aynı çatı altında yer almaktadır. Merkezimizin Kıbrıs Girne’de olması ve villa kiralama sektöründe köklü bir kuruluş olmamız açısından ulaşılması kolay ve güven verici bir firmayız.

Eğer Kıbrıs tatilinizi ev konforunda geçirmek istiyorsanız, günlük villa kiralama imkânı sunan sitemizden faydalanabilirsiniz.

www.Villakolik.com

Villa kiralama sitesi

Kıbrıs’ta otel yerine kiralık villada tatil yapmak isterseniz 23 yıllık tecrübemizle ve kaliteli kiralık ev portföyümüzle bize güvenebilirsiniz. Her kesime, her istek ve ihtiyaca hitap edecek bir villa portföyüne sahibiz. Kiralık villalarımız kaliteli ve çok çeşitlidir. Kuzey Kıbrıs’ın farklı bölgelerinden, sahil kesiminden şehir içine, müstakil veya site içerisinde, deniz manzaralı, dağ manzaralı, havuzlu veya havuzsuz, büyük bahçeli vs. olmak üzere çok çeşitli kiralık villalarımız bulunmaktadır.

Kolay ve güvenli ödeme şekilleriyle, dilemeniz durumunda size özel havuzlu villalarda kalarak Kıbrıs tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.