Beğendiklerime ekle

Denizkızı ve Denizkızı Royal Hotel

Girne, Kıbrıs’ta yarım pansiyon konaklamalı 4 yıldızlı denize sıfır Kıbrıs oteli

Denizkızı Otel ve Denizkızı Royal Otel tek bir kompleks içinde yer almaktadır. Denizkızı Otel ilk kurulmuş otel olup, 3 yıldızlı bir Kıbrıs otelidir. Denizkızı Royal Oteli ile daha sonra inşa edilen 4 yıldızlı bir Girne otelidir.

Büyüleyici kumsal körfezinin ve denizin nefes kesen manzarasıyla 40 yılı aşkın bir süredir dünyanın çeşitli köşelerinden gelen misafirlerine hizmet eden Denizkızı, güler yüzlü, profesyonel çalışanları ve samimi ortamıyla Kıbrıs Otelleri ekibi tarafından sizlere önerilen bir Girne otelidir.

Aynı alan içerisinde birbirinden farklı özelliklere sahip iki ayrı otel binasından oluşan bu Kıbrıs Girne tatil kompleksi sizlerin hizmetindedir.

Birbiriyle komşu olan 'Denizkızı Royal' ve 'Denizkızı' otelleri arasında kendi zevk ve isteklerinize uygun olan binayı seçmek sizin tercihinize bırakılmıştır.

Kuzey Kıbrıs ve özellikle Girne bölgesinin en ünlü plajlarından biri olan Denizkızı Beach, altın kumsalı ve berrak deniziyle sizlere güvenli yüzme imkanını sunmaktadır. Bu Girne otelinde ayrıca sizlerin tatiliniz süresince denizden azami keyif almanızı sağlamak amacıyla yaz aylarında bütün yaş gruplarına uygun çeşitli aktivite imkanları sunulmaktadır.

Sanatçı Programı

Denizkızı ve Denizkızı Royal Hotel için belirlenmiş herhangi bir sanatçı programı bulunmamaktadır.

Otel Özellikleri

Konsept
Bu Kıbrıs Girne otellinde yarım pansiyon konsepti uygulanmaktadır. Sabah ve akşam yemekleri açık büfe olarak hizmet vermektedir.
Havuz & Plaj
Bu Kıbrıs otelinde tatiliniz süresince denize sıfır 120 metre uzunluğunda sahil şeridinden faydalanabilirsiniz. Oteldeki 33 m uzunluğundaki açık havuzda tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca çocukların emniyetle yüzüp eğlenebileceği çocuk havuzu da bulunmaktadır.
Genel
28 adet twin oda, 22 adet double oda, 3 adet deluxe oda ve 3 adet deluxe corner olmak üzere toplam 56 odası bulunan Denizkızı Hotel’in odaları deniz ve dağ manzaralıdır. Denizkızı Royal Hotel ise 42 çift kişilik, 6 connection ve 6 adet süit oda olmak üzere toplam 54 odadan oluşmaktadır. Odaların tamamı deniz manzaralıdır.
Aktiviteler
Bu Kıbrıs oteli Girne ve Mağusa ve tarihi mekanlar turları düzenlemektedir. Kuzey Kıbrıs'ın ilk ve tek PADI 5 Yıldızlı Altın Palmiye Eğitim Yetiştiren Dalış Merkezi statüsüne sahip Nautilus Dalış Merkezi Denizkızı Otel bünyesine hizmet vermektedir. Ayrıca, Denizkızı Su Sporları merkezi size yaz sezonunda tatilinize süresince çeşitli su sporları aktivitelerine katılma şansını sunmaktadır.

Haritada Konumu