Beğendiklerime ekle

Leton Aphrodite Hotel

Girne, Kıbrıs’ta oda kahvaltı konaklamalı 3 yıldızlı Kıbrıs oteli

Leton Aphrodite Hotel doga ve/ ve ya havuz manzarasına sahip toplam 44 odası ile servis vermektedir. Odaları ve tüm kapalı mekanları gelismis klima sistemi ile konforlu tatil geçirmeniz için hizmetinizdedir.

Sanatçı Programı

Leton Aphrodite Hotel için belirlenmiş herhangi bir sanatçı programı bulunmamaktadır.

Otel Özellikleri

Konsept
Berrak Girne denizi, essiz dogası, temiz havası ile Leton Aphrodite Hotel anılar biriktireceginiz bir tatil için sizleri beklemektedir.
Havuz & Plaj
Otelimiz, tam ortasında bulunan havuzun bir tarafında ana bina, diger tarafında club odalarında mütesekkil konaklama üniteleri ile her seyi bir arada ve konforlu yasayabileceginiz seçkin bir yapıya ve mimari dizayna sahiptir
Genel
Leton Aphrodite Hotel doga ve/ ve ya havuz manzarasına sahip toplam 44 odası ile servis vermektedir. Odaları ve tüm kapalı mekanları gelismis klima sistemi ile konforlu tatil geçirmeniz için hizmetinizdedir. Otelimiz, tam ortasında bulunan havuzun bir tarafında ana bina, diger tarafında club odalarında mütesekkil konaklama üniteleri ile her seyi bir arada ve konforlu yasayabileceginiz seçkin bir yapıya ve mimari dizayna sahiptir. Odalarımızın 26'sı ana binada, 18'i de Club Odası bölümünde yer almaktadır ( Club Odalarında 4 adet baglantı kapılı oda mevcuttur)
Aktiviteler
Havuz, kablosuz internet baglantısı, açık otopark, dus ve soyunma kabinleri, masa tenisi, her gün oda temizligi, havuz ve sahil için havlu, dart, tavla, satranç, havuz ve sahilde sezlong ve semsiye. Ücretli Servislerimiz Çocuk bakımı, su sporları, bebek bakımı, doktor, kiralık araba ve diger tüm alısveris imkanları, çamasır hizmetleri, oda servisi (24 saat), fax, fotokopi, posta, telefon, dalıs okulu ve transfer hizmetleri.

Haritada Konumu