Beğendiklerime ekle

Long Beach Resort Hotel

Magosa, Kıbrıs’ta yarım pansiyon konaklamalı 3 yıldızlı denize sıfır Kıbrıs oteli

Bu Kıbrıs oteli, Magosa-İskele kentlerinin arasında görülmeye değer Salamis Long Beach sahilinde yer almaktadır.

Long Beach Resort, berrak mavi denizi, altı sarısı ince kumlarla kaplı Salamis kumsalında denize sıfır özel plaja sahiptir ve tarihi Magosa’nın kuzeyinde yer almaktadır. Salamis Harabelerine 8 km mesafede bulunmaktadır.

Bu Kıbrıs Magosa oteli sizlerin tatilinizde en iyi şekilde dinlenebilmenizi sağlayacak şekilde palmiye ağaçlarının arasında sakin ve sessiz bir konuma, doğal bir güzelliğe sahiptir. Kıbrıs Otelleri ekibi, doğa ile çevrelenmiş ortamı ve tertemiz havasıyla sizin günlük yaşamın stresini üzerinizden hemen atmanıza yardımcı olacak Long Beach Resort'u önermektedir.

Bu Kıbrıs otelinde standart bahçe odalarının yanı sıra bungalov tarzı süite villalar ve superior odalar hem tatiliniz süresince ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donatılmıştır, hem de size en huzurlu ve dinlendirici konaklama imkânını sunmaktadır.

Sanatçı Programı

Long Beach Resort Hotel için belirlenmiş herhangi bir sanatçı programı bulunmamaktadır.

Otel Özellikleri

Konsept
Bu Kıbrıs otelinde yarım pansiyon konsepti uygulanmaktadır. Tatiliniz süresince açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden faydalanabilirsiniz.
Havuz & Plaj
Salamis Long Beach sahilinde yer alan bu Kıbrıs Magosa otelinde ayrıca aileler ve çocuklar için uygun açık hava yüzme havuzu bulunmaktadır.
Genel
Bu Kıbrıs oteli 23 bungalov tarzı süite villa, 20 superior oda ve 18 adet standart bahçe odasına sahip olmaktadır.
Aktiviteler
Bu Kıbrıs Mağusa otelinde pool barda tüm gün yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır. Beach Buddha Bar'da ise tatiliniz süresince müzik eşliğinde gün batımından geç saatlere kadar içecek servisinden yararlanabilirsiniz.

Haritada Konumu